Knowledge base
Zastosowania Oktawave Cloud Storage
Posted by on 05.09.2012 12:19

Zaplecze dla Microsoft SharePoint

Oprogramowanie SharePoint to jedno z najpopularniejszych na świecie rozwiązań usprawniających komunikację wewnętrzną przedsiębiorstw. System ułatwia pracownikom odnajdowanie, porządkowanie i udostępnianie informacji (także z innych systemów), wpływając w ten sposób na zwiększenie efektywności całego przedsiębiorstwa.

Przechowywanie w Oktawave Cloud Storage danych, na których operują użytkownicy SharePoint, z jednej strony eliminuje potrzebę kosztownych inwestycji we własną infrastrukturę serwerową, a z drugiej pozwala użytkownikom z danej firmy komunikować się efektywnie i bezpiecznie niezależnie od miejsca i czasu.

Portale internetowe

Czasy, gdy w Internecie dominował tekst i statyczne obrazy w niskiej rozdzielczości, już dawno minęły. Wraz ze wzrostem przepustowości łączy i rozwojem technologii przesyłu wideo internauci przyzwyczaili się do multimediów.

Oktawave Cloud Storage umożliwia przechowywanie ogromnych ilości danych oraz błyskawiczny do nich dostęp dla wszystkich użytkowników. Rozliczanie w modelu pay-as-you-go pozwala z kolei dostosowywać koszty do aktualnych potrzeb i np. oszczędzać w okresach sezonowego spadku ruchu.

Serwisy dystrybucji treści

Nowe modele biznesowe w Internecie zmieniają tradycyjne sposoby dystrybucji treści. Serwisy takie jak SoundCloud czy YouTube zrewolucjonizowały to, jak słuchamy muzyki czy oglądamy teledyski.

Dzięki Oktawave Cloud Storage możesz z łatwością uruchomić wysoko wydajną usługę dystrybucji treści i mieć pewność, że Twoi użytkownicy nie będę musieli czekać wieczność na pobranie filmu/utworu/audiobooka, który niespodziewanie, w ciągu paru godzin, stał się przebojem globalnej sieci.

(3 vote(s))
This article was helpful
This article was not helpful

Comments (0)
Post a new comment
 
 
Full Name:
Email:
Comments:
CAPTCHA Verification 
 
Please enter the text you see in the image into the textbox below. This is required to prevent automated registrations and form submissions.