Knowledge base
Najważniejsze zalety Aplikacji Oktawave
Posted by on 05.09.2012 13:21

Łatwe i szybkie w uruchomieniu

decydując się na korzystanie z naszych aplikacji, nie musisz przejmować się zakupem infrastruktury i wstępną konfiguracją. Wystarczy, że wybierzesz program, a on już po chwili będzie gotowy do użycia.

Dostępne zawsze i wszędzie

instalacja aplikacji w chmurze obliczeniowej Oktawave sprawia, że Ty i Twoi współpracownicy macie dostęp do swoich aplikacji wszędzie tam, gdzie tylko możecie korzystać z Internetu – w biurze, w podróży czy na spotkaniu u klienta. To nie koniec. Wiele z naszych aplikacji zostało również dostosowanych do specyfiki urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów.

Niedrogie

korzystając z naszych usług, możesz wiele zaoszczędzić, gdyż nie musisz inwestować we własne zaplecze IT. Rozliczasz się z nami wyłącznie za zasoby, które naprawdę wykorzystałeś. Oznacza to także brak długofalowych zobowiązań z Twojej strony – nie podpisujesz z nami umów na lata.

Bezpieczeństwo i niezawodność

wszystkie aplikacje korzystają z nowoczesnej platformy Oktawave, która zapewnia wysokie bezpieczeństwo przechowywanych danych i nieprzerwaną pracę – umowa serwisowa określa dostępność na poziomie 99,9%. Dodatkowo systematycznie wykonujemy kopie zapasowe przechowywanych przez Ciebie danych.

Wydajne i skalowalne

platforma Oktawave gwarantuje także doskonałą wydajność Twoich aplikacji nawet w przypadku, gdy ich obciążenie niespodziewanie wzrośnie, np. z powodu przedświątecznej inwazji klientów. Nasz system cały czas dostosowuje się do Twoich potrzeb i w odpowiednich momentach automatycznie zwiększa lub zmniejsza moc obliczeniową niezbędną do sprawnego funkcjonowania aplikacji.

(0 vote(s))
This article was helpful
This article was not helpful

Comments (0)
Post a new comment
 
 
Full Name:
Email:
Comments:
CAPTCHA Verification 
 
Please enter the text you see in the image into the textbox below. This is required to prevent automated registrations and form submissions.