Knowledge base
Zastosowania Aplikacji Oktawave
Posted by on 05.09.2012 13:22

Elastyczny system zarządzania relacjami z klientami

Wiele branż charakteryzuje się sezonowymi wahaniami sprzedaży, np. w związku z okresem wakacyjnym bądź przedświątecznym. Korzystając z aplikacji SugarCRM na platformie Oktawave, możesz być pewny, że w kluczowych momentach, gdy sprzedaż gwałtownie wzrośnie, Twój system Cię nie zawiedzie i nadal będzie pracować wydajnie. Z kolei, gdy sprzedaż okresowo spadnie, zmniejszą się również koszty utrzymywania aplikacji.

Baza wiedzy dla Twojej organizacji

Problemem wielu firm i instytucji jest brak przepływu wiedzy między doświadczonymi pracownikami, a tymi, którzy dopiero poznają nowe środowisko. Zdarza się również, że kluczowa osoba opuszcza zespół, zabierając ze sobą posiadaną wiedzę i dezorganizując pracę całego przedsiębiorstwa. Stworzenie bazy wiedzy przy pomocy aplikacji MediaWiki pozwoli Ci przyspieszyć proces wdrażania nowych pracowników i sprawi, że odejście tych bardziej doświadczonych nie będzie stanowiło już takiego problemu. Ponadto, członkowie Twojego zespołu zaoszczędzą każdego dnia wiele cennego czasu, nie musząc marnować go na poszukiwania niezbędnych informacji.

Serwis odporny na gwałtowny wzrost zainteresowania internautów

Może obiły Ci się o uszy takie terminy jak „efekt Wykopu” albo „efekt TVN”. Oba odnoszą się do sytuacji, gdy strona internetowa niespodziewanie znajduje się w centrum uwagi i zaczyna odwiedzać ją wielokrotnie więcej internautów niż zwykle. Bardzo często kończy się to wyczerpaniem limitów taniego hostingu i zablokowaniem strony.

W przypadku uruchomienia bloga opartego o zainstalowaną u nas aplikację WordPress, problem słabej infrastruktury i limitów znika – nasze zaplecze nieustannie dostosowuje się do sytuacji. Nie musisz się więc przejmować, że zamiast sławy, spotka cię chwila wstydu z powodu blokady serwisu (akurat wtedy, gdy tysiące osób przesyła na Facebooku link do wpisu na Twoim blogu).

(0 vote(s))
This article was helpful
This article was not helpful

Comments (0)
Post a new comment
 
 
Full Name:
Email:
Comments:
CAPTCHA Verification 
 
Please enter the text you see in the image into the textbox below. This is required to prevent automated registrations and form submissions.