News
Inteligentna synchronizacja danych w chmurze dla zespołów projektowych – nowa usługa Sher.ly i Oktawave
Posted by Marketing Department on 24.07.2017 11:08

Współpraca dwóch polskich spółek technologicznych zaowocowała nową usługą na polskim rynku – Sher.ly Virtual Space. Zaplecze infrastruktury chmurowej zapewnione przez Oktawave zostało wzbogacone o integrację z aplikacją Sher.ly, która zapewnia wygodny dostęp do przechowywanych i udostępnianych w chmurze danych oraz usprawnia współpracę w rozproszonych zespołach projektowych.

Warszawa, 24 lipca 2017

Sher.ly to oprogramowanie i usługa zapewniająca bezpieczną synchronizację danych pomiędzy zespołami projektowymi. Użytkownik w prosty sposób udostępnia pliki konkretnie wskazanym współpracownikom.

Synchronizacja metadanych plików pozwala świadomie zarządzać zasobami pamięci urządzeń. Członkowie projektu widzą wszystkie dokumenty udostępniane w projekcie, lecz na swoje urządzenie pobierają te, na których im w danej chwili zależy. Nie obciążają tym samym pamięci urządzeń, mając stały i bezpieczny dostęp do wszystkich informacji. Użytkownik utrzymuje właściwe dane, na właściwym urządzeniu i we właściwym czasie.

Dotychczas Sher.ly kojarzone było z chmurą prywatną i wielokrotnie podkreślało bezpieczeństwo swojego rozwiązania. Skąd zatem decyzja o wykorzystaniu usługi chmurowej Oktawave?

Błażej Marciniak, CEO & Founder, Sher.ly:

Wielu klientów naszej aplikacji preferuje usługi wirtualne jako łatwiejsze w uruchomieniu i bardziej elastyczne. Zintegrowanie Sher.ly z chmurą Oktawave daje naszym użytkownikom dodatkowe możliwości. Jako repozytorium danych mogą wybrać własne urządzenie typu storage lub usługę chmurową, która zabezpieczona jest 24-godzinnym backupem danych, co daje dodatkowe zabezpieczenie przed atakami typu ransomware. Oktawave jest zaufanym dostawcą usług typu cloud, dlatego zdecydowaliśmy się podjąć tę współpracę. Mamy pełne przekonanie, że dane naszych użytkowników są bezpieczne.

Oktawave jako chmura IaaS koncentruje się na dostarczania klientom najwyższej jakości infrastruktury: skalowalnej, o wysokiej dostępności i wyśrubowanych parametrach technicznych. Z jej usług korzystają firmy budujące rozwiązania typu IaaS, które dbają o bezpieczeństwo danych.

Dariusz Nawojczyk, CMO, Oktawave:

Dbamy o koncentrację, a to oznacza, że chcemy być najlepsi w warstwie infrastrukturalnej. Na pozostałych poziomach nasza chmura to zestaw najlepszych rozwiązań software’owych dostarczanych przez partnerów, które usprawniają pracę biznesu. Dziś z przyjemnością witamy w naszej chmurze Sher.ly - usługę, która w sposób niewiarygodny zmienia zarządzanie plikami w zespołach projektowych.

Nowa usługa nosi nazwę Sher.ly Virtual Space i jest dostępna w formie 500 GB, 1 TB lub 2 TB. Uruchamiana i zarządzana jest bezpośrednio z poziomu aplikacji Sher.ly.

Gdzie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej? W każdej organizacji, która ma potrzebę bezpiecznej i kontrolowanej wymiany danych w rozproszonych zespołach projektowych. Klienci Sher.ly to w głównej mierze sektor MŚP, agencje reklamowe, twórcy materiałów multimedialnych oraz firmy tworzące dedykowane aplikacje dla klientów.

Warto odwiedzić:

Materiały dodatkowe:


Comments (0)
Post a new comment
 
 
Full Name:
Email:
Comments:
CAPTCHA Verification 
 
Please enter the text you see in the image into the textbox below. This is required to prevent automated registrations and form submissions.